Kokybiškas vaikiškas cimbolas su būgneliais ir varpeliais
Kód: R-909Související produkty
Detailní popis produktu
Gražiai spalvotas ir detaliai apdirbtas vaikiškas cimbalas bus puiki žaislas visiems mažiems muzikantams! Cimbalas stovi ant dviejų debesėlių formos stovų, viename iš jų yra ištraukiama dėžutė su 6 muzikos kortelėmis, kuriose paprasta forma pavaizduotas įvairių kūrinių grojimo procesas. Vaikas gali groti 8 spalvotais klavišais, 2 būgnais ir skambučiu. Klojimui tarnauja 2 lazdelės. Dėl metalinių plokštelių cimbalai skleidžia labai gražų garsą.
Įdomi spalvų ir formų rinkinys atskirų instrumento elementų sukuria neįtikėtinai apčiuopiamus ir vizualinius dirgiklius, o įdomus grafinis dizainas skatina vaiką eksperimentuoti ir kūrybiškai mąstyti. Žaislas skirtas vaikams nuo 18 mėnesių.
Muzikos rinkinyje yra:
- Vaikiškas cimbolas
- 2 lazdelės
- 2 būgneliai
- 1 varpelis
- 6 kortelių su grojimo mokymu
Xylofono matmenys:
- Ilgis: 36 cm
- Plotis: 11 cm
- Aukštis: 8 cm be varpelio
- Didesnio būgnelio skersmuo: 9 cm
- Mažojo būgnelio skersmuo: 7 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 909 |
| Spalva: | Bílá |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 36 cm |
| Plotis: | 11 cm |
| Aukštis: | 8 cm |
| Muzikos instrumento tipas: | Būgnai, Cimbal |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
