Vaikiška elektrinė gitara Music Star raudona
Kód: L-3361Související produkty
Detailní popis produktu
Pristatome funky gitarą mažam rokeriui. Su šia žaislu įgyvendinsite kiekvieno vaiko svajonę, kuris nori stovėti ir šokinėti scenoje prieš šimtus gerbėjų. Kas žino, galbūt ji ateityje taps tikra žvaigžde?
Vaikiška elektrinė gitara raudona:
- Aukštos kokybės medžiaga
- raudona ir geltona spalva
- šviečiančios efektai - LED šviesos, kurios šviečia žaidimo metu
- įjungimo/išjungimo mygtukas
- dainų perjungimo mygtukas
- tikros stygos
- raudonas dirželis
- mikrofonas - puošnus violetiniais šviesomis
IŠMATAVIMAI:
- gitara 57 cm ilgio
- gitara 50 cm
- mikrofono ilgis 23 cm
- mikrofono žvaigždutės plotis 9 cm
- mikrofono galvos plotis 7 cm
- pakuotė 62 x 27 x 7 cm
Maitinimas:
- Gitara maitinama trimis AA baterijomis - baterijos nepridedamos.
- Mikrofonas maitinamas dviem AA baterijomis - nėra komplekte.
Įspėjimas! Nuotrauka yra iliustracinė. Gitara turi mėlyną kaklą, kiti elementai atitinka nuotraukas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905515350129 |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mažiesiems |
| Ilgis: | 57 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Reikalingos baterijos: | 5 x AA |
| Priedai: | Mikrofonas, diržas |
| Rozměry balení: | 62 x 27 x 7 cm |
| Plotis: | 20 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai |
| Muzikos instrumento tipas: | gitara |
| Stygų skaičius: | 4 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
