Vaikiškas klaviatūra XXL balta
Kód: R-ZMU.MQ-008UFSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Fantastiškas vaikiškas klaviatūra XXL baltos spalvos užims kiekvieną mažą žvaigždę ilgoms valandoms. Klaviatūra turi net 61 klavišą, iš anksto įrašytus muzikos instrumentų garsus ir įvairius ritmus. Kita puiki klaviatūros savybė yra mikrofonas ir 2 galingi garsiakalbiai. Žaislas tinka visiems vaikams nuo 5 metų.
Didelis vaikiškas klaviatūra XXL:
- Mikrofonas
- Maitinimo šaltinis
- USB
- Radijas
- 61 klavišų
Įranga:
- įjungimo / išjungimo mygtukas
- 36 baltų klavišų
- 25 juodų klavišų
- Mygtukas 16 skirtingiems garsams - pianinas, viola, gitara
- mygtukas 10 ritmų
- Mygtukas 5 rūšių būgnams
- Radijo įjungimo mygtukas
- Garso reguliavimas
- Tempo reguliavimas
- Pradžios / sustabdymo mygtukas
- Įrašymo mygtukas
- Groti mygtukas
- mikrofono įvestis
- MP3 įvestis
- USB įvestis
- 2 garsiakalbiai
- Maitinimo šaltinis
Maitinimas - pasirenkamas:
- Maitinimo šaltinis, kuris yra komplekte
- 6 x AA 1,5V baterijos, kurios nėra komplekte
Išmatavimai:
- Ilgis: 76 cm
- Plotis: 20,5 cm
- Aukštis: 6 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZMU.MQ-008UF |
| Spalva: | Bílá |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 76 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis |
| Reikalingos baterijos: | 6 x AA |
| Priedai: | Mikrofonas |
| Plotis: | 20 cm |
| Savybės: | Garso reguliavimas, Tempo reguliavimas, USB įvestis, MP3, Integruoti garsiakalbiai, Radijas |
| Aukštis: | 6 cm |
| Klavišų skaičius: | 61 |
| Muzikos instrumento tipas: | klaviatūra |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
