Klaviatūra su priedais - mikrofonas, USB
Kód: R-ZMU.MQ-807USBSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Klaviatūra yra multifunkcinis muzikos instrumentas, kuris skatina vaizduotę, ritmą, rankų motoriką ir klausą. Taip pat padeda pažadinti aistrą muzikai mažiems muzikos entuziastams. Nešiojamos klavišai turi daug funkcijų, kurios suteiks vaikams daug džiaugsmo. Muzikos rinkinys taip pat apima mikrofoną ir maitinimo šaltinį. Klavišai siūlo 2 mokymosi programas grojimo. Produktas skirtas vaikams nuo 3 metų ir turi CE sertifikatą.
Klaviatūros funkcijos:
- Skaitmeninis ekranas
- 100 tonų mygtukai (pvz., pianinas, violončelė, džiazo gitara, trimitas, saksofonas, fleita, obojus)
- 100 ritmų mygtukai (pvz., valsas, tango, baladė, diskoteka, kantri, rumbos…)
- Demo one ir demo all mygtukas (10 melodijų)
- sinchronizacija
- echo
- USB sustabdyti ir USB groti
- keletas būgnų
- Akordai – single (atskiri akordai grojami kartu), finger (atskiri akordai grojami atskirai)
- Klaviatūros garsumo reguliavimas ir muzikos garsumo reguliavimas iš USB
- Tempo reguliavimas
- Pradžios / sustabdymo mygtukas
- Įrašymas
- programa
- Žaisti
- mikrofono įvestis
- Įvestis papildomam garsiakalbiui
Klaviatūros matmenys:
- Ilgis: 70 cm
- plotis: 23 cm
- Aukštis: 6,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZMU.MQ-807USB |
| Spalva: | Šedá |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 70 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis |
| Reikalingos baterijos: | 6 x AA |
| Priedai: | Mikrofonas |
| Plotis: | 23 cm |
| Savybės: | Garso reguliavimas, Tempo reguliavimas, USB įvestis, MP3 |
| Aukštis: | 6,5 cm |
| Klavišų skaičius: | 54 |
| Muzikos instrumento tipas: | klaviatūra |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
