Vaikiškas elektrinis klaviatūra su staliuku mėlynas
Kód: R-ZMU.BB335BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis klaviatūra yra puiki alternatyva visiems mažiems muzikos entuziastams ir pradedantiesiems. Jis turi 14 baltų klavišų ir 10 juodų klavišų. Yra stovas su mikrofonu ir vaikams pritaikyta kėdė.
SPECIFIKACIJA:
- Pianinas su skalėmis
- garsiakalbis
- Mirksinti šviesų rinkinys
- garsumo valdymas
- Lėtinimas ir pagreitinimas ritmo
- ritmų ir akordų generatorius
- palydimas sistema
- 8 muzikos ritmų tipai: disco, samba, blues
- 4 tipai mažų būgnų
- 8 instrumentų rūšys: gitara, violončelė, fortepijonas
- Garso įrašymas ir atkūrimas (įrašymo mygtukas, PLAY)
- Karaokė (mikrofonas)
Rinkinys apima:
- Klaviatūra
- Stovas klaviatūrai
- Mikrofonas
- Mikrofono stovas
Rinkinys matmenys:
- aukštis 45 cm
- Plotis 21 cm
- Kojų atstumas 37 cm
- Aukštis su mikrofonu 58 cm
- Stalo aukštis 20 cm
Klaviatūros matmenys:
- aukštis 45 cm
- plotis 22 cm
- Gylis 7 cm
Pakuotės matmenys: 46 x 44 x 12 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZMU.BB335B |
| Spalva: | Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mažiesiems |
| Ilgis: | 45 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Priedai: | kėdutė, Stovas, Mikrofonas, Mikrofono stovas |
| Rozměry balení: | 46 x 44 x 12 cm |
| Plotis: | 22 cm |
| Savybės: | Karaokė, Garso reguliavimas, Integruoti garsiakalbiai |
| Aukštis: | 7 cm |
| Klavišų skaičius: | 24 |
| Muzikos instrumento tipas: | klaviatūra |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
