Vaikiškas muzikos mikrofonas su veidrodžiu mėlynas
Kód: L-7816Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas muzikos mikrofon pažadins jūsų vaikuose mažą muzikantą. Mikrofono viršuje yra stebuklingas veidrodis, kuris įsijungus rodo mergaitės atvaizdą. Po veidrodžiu yra trys mygtukai, kurie aktyvuoja garso efektus. Mikrofoną galima prijungti prie išorinio įrenginio, pavyzdžiui, MP3 arba iPod.
- Mikrofonas maitinamas trimis 1,5 V AAA baterijomis, kurios nėra komplekte.
- Žaislas tinka vaikams nuo 3 metų.
IŠMATAVIMAI:
- Mikrofonas: 7 x 7 x 20 cm
- Pakuotė: 12,5 x 6,5 x 26 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802454079 |
| Spalva: | Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 20 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AAA |
| Rozměry balení: | 12,5 x 6,5 x 26 cm |
| Plotis: | 7 cm |
| Aukštis: | 7 cm |
| Muzikos instrumento tipas: | Mikrofonas |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
