Elektrinė gitara su mikrofonu ir stiprintuvu rožinė
Kód: L-1730Související produkty
Detailní popis produktu
Spalvota elektrinė gitara pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Įrenginio apačioje esantys mygtukai tarnauja gitara įjungti ir išjungti, taip pat dainoms ir gitaros garsams keisti. Modelis turi metalinius, jautrius prisilietimui stygas, kurios primena tikros gitaros stygas.
Stiprintuvas turi integruotą garso reguliavimą, kaip ir gitara, ir tris skirtingus prievadus: mikrofonui, gitara ir MP3 grotuvui.
Mikrofono stovas turi reguliuojamą aukštį nuo 65 iki 109 cm.
Gitarai reikalingos 4 "AA" baterijos - jos nėra komplekte.
Rinkinys apima:
- gitara
- 6 metalinių stygų
- 6 DEMO kūrinių
- Tempo valdymas
- garsumo valdymas
- 4 mirksinčios šviesos
- Dirželis
- Mikrofonas
- Mikrofono stovas
- Stiprintuvas/garsiakalbis
IŠMATAVIMAI:
- Gitara: 72 x 24 x 4 cm
- Pakuotė: 73 x 26 x 11 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Spalva: | Růžová |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 72 cm |
| Reikalingos baterijos: | 4 x AA |
| Priedai: | Mikrofonas, Mikrofono stovas, Stiprintuvas |
| Rozměry balení: | 73 x 26 x 11 cm |
| Plotis: | 4 cm |
| Savybės: | Šviesos efektai, 3v1, Garso reguliavimas, Tempo reguliavimas, mikrofono įvestis |
| Aukštis: | 24 cm |
| Muzikos instrumento tipas: | gitara |
| Stygų skaičius: | 6 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
