Vaikiška roko elektrinė gitara su mikrofonu
Kód: R-ZMU.HK-9080B.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Muzikinė žaislas, kuris privers kiekvieno mažo muzikanto akis spindėti. Elektrinė gitara su mikrofonu yra puiki dovana vaikams nuo 3 metų, kurie mėgsta muziką ir nori imituoti savo muzikos idolius. Stilinga gitara su realistišku dizainu papildyta patogiu peties diržu ir vaikišku ausinių komplektu su mikrofonu, kurį galima prijungti tiesiai prie gitaros. Taip pat yra mirksinti raudona šviesa ir du linksmieji žaidimo režimai.
SPECIFIKACIJA:
- Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų
- Maitinimas: 3× AA baterijos (nėra komplekte)
- Žaidimo režimai: muzikos fono grojimas, laisvas žaidimas stygomis
- šviesos ir garso efektai
- 6 metalinių stygų realistiškam žaidimo pojūčiui
- Ausinės su mikrofonu yra komplekte
- Skatina ritmą, dėmesį ir smulkiosios motorikos įgūdžius
IŠMATAVIMAI:
- Gitara: 57 × 20 × 3 cm
- Pakuotė: 58 × 21 × 6 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZMU.HK-9080B.CR |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 57 cm |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AA |
| Priedai: | Mikrofonas, diržas, Ausinės |
| Rozměry balení: | 58 x 21 x 6 cm |
| Plotis: | 20 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 3 cm |
| Muzikos instrumento tipas: | gitara |
| Stygų skaičius: | 6 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
