Didelis baltas vaikiškas klaviatūra su mikrofonu
Kód: L-1277Související produkty
Detailní popis produktu
Su šiuo žaislu įgyvendinsite kiekvieno vaiko svajonę, kuris nori stovėti ir šokinėti scenoje prieš šimtus gerbėjų. Kas žino, galbūt iš jos ateityje taps tikra žvaigžde?
Vaikų interaktyvus pianinas su mikrofonu:
- 54 klavišai
- Ekranas
- 2 garsiakalbiai
- 8 būgnų garsų
- mikrofonas - vaikas gali dainuoti žaisdamas
- įrašymo funkcija
- tempo ir fonų reguliavimas
- akordų funkcija
- 99 muzikinių fonų
- 15 garsų rūšių
- demo funkcija
- Mikrofonas
- galimybė įkrauti naudojant įkroviklį arba 6 1.5V AA baterijas
Pakuotėje yra:
- Įkroviklis
- Mikrofonas
- klaviras
Klaviatūros matmenys:
- ilgis 70 cm
- plotis 22 cm
- klavišų plotis 60 cm
- balto klavišo ilgis 10 cm, plotis 1.5 cm
- juodos klavišų ilgis 6 cm, plotis 0.9 cm
Pakuotės matmenys:
- ilgis 78 cm
- aukštis 25.5 cm
- Plotis 9 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| EAN: | 1818911301364 |
| Spalva: | Bílá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 70 cm |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis |
| Reikalingos baterijos: | 6 x AA |
| Priedai: | Mikrofonas |
| Rozměry balení: | 78 x 25,5 x 9 cm |
| Plotis: | 22 cm |
| Savybės: | Garso reguliavimas, Tempo reguliavimas, mikrofono įvestis, Integruoti garsiakalbiai |
| Klavišų skaičius: | 54 |
| Muzikos instrumento tipas: | klaviatūra |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
