Klaviatūra su mikrofonu ir USB įvestimi
Kód: R-ZMU.MQ-811Související produkty
Detailní popis produktu
Muzikos instrumentai ugdys vaizduotę, muzikinius įgūdžius ir ritmą. Taip pat treniruos klausą, motoriką ir pažadins aistrą muzikai visiems mažiems muzikantams. Šis klaviatūra yra puiki dovana visiems vaikams, kurie domisi muzikos ir garsų pasauliu.
Klaviatūra su mikrofonu yra nešiojama, pagaminta iš kokybiško atsparaus plastiko. Rinkinyje taip pat yra mikrofonas ir maitinimo adapteris. Rinkinys yra pilnas, jums nieko papildomai pirkti nereikia. Tinkama amžiaus grupė nuo 3 metų. Produktas turi Europos CE sertifikatą.
Klaviatūros funkcijos:
- 16 tonų
- 10 ritmų
- 6 DEMO dainų
- Būgnų įjungimo mygtukas
- KONTROLĖ / garsumas MP3
- Garso reguliavimas
- Tempo greičio keitimas
- Pradžios / sustabdymo mygtukas
- įrašymas ir atkūrimas
- Programavimas
- S.E / PLAY mygtukas
- USB įvestis
- Mikrofonas
- 1 x garsiakalbis
- Stiprintuvas
- Skaitmeninis ekranas
Muzikos rinkinys apima:
- Klaviatūra
- Mikrofonas
- Maitinimo kabelis
Klaviatūros matmenys:
- Ilgis: 53,5 cm
- Plotis: 16 cm
- Storis: 5 cm
Maitinimas:
- Maitinimas per kabelį / tinklą (prisijungimas prie lizdo / elektros)
- 2 x AA tipo baterijos (nėra komplekte)
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| EAN: | ZMU.MQ-811USB |
| Spalva: | Bežinė |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 53,5 cm |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Priedai: | Mikrofonas |
| Plotis: | 16 cm |
| Savybės: | Garso reguliavimas, Tempo reguliavimas, USB įvestis, Integruoti garsiakalbiai |
| Aukštis: | 5 cm |
| Klavišų skaičius: | 61 |
| Muzikos instrumento tipas: | klaviatūra |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
