Vaikiškas klaviatūra su priedais - mikrofonas, USB
Kód: L-471Související produkty
Detailní popis produktu
Muzikos instrumentai yra žaislai, kurie skatina vaikų kūrybiškumą ir teigiamai veikia jų koncentraciją, kantrybę ir motorinę koordinaciją. Multifunkcinis klaviatūra teigiamai veikia vaiko muzikinius įgūdžius, jo ritmą ir klausą. Vaikų klaviatūra buvo sukurta atsižvelgiant į jauniausius muzikantus, ką galime matyti jos paprastame dizaino be aštrių elementų. Muzikos klaviatūra yra žaislas, kuris maloniai ir lengvai pažadina mažųjų virtuozų muzikos aistrą. Šis edukacinis produktas suteikia ilgus valandas pramogų, susijusių su mokymusi.
Rinkinys mažam muzikantui susideda iš:
- Klaviatūra
- Mikrofonas
- Maitinimo šaltinis
- 2 garsiakalbiai
Išmatavimai:
- Klaviatūra: 70 cm x 23 cm x 6,5 cm
- Pakuotė: 26 cm x 74 cm x 11 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818910436289 |
| Spalva: | Bežinė |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 70 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis |
| Priedai: | Mikrofonas |
| Rozměry balení: | 26 x 74 x 11 cm |
| Plotis: | 23 cm |
| Savybės: | Garso reguliavimas, USB įvestis, Integruoti garsiakalbiai |
| Aukštis: | 6,5 cm |
| Klavišų skaičius: | 54 |
| Muzikos instrumento tipas: | klaviatūra |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
