Vaikiška roko elektrinė gitara - medinė
Kód: R-ZMU.HK-9080BWOODSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Muzikos buvimas vaiko vystymesi tikrai turi teigiamą poveikį. Talentas, atskleistas ankstyvame amžiuje, turi galimybę išsivystyti ateityje. Roko gitara yra aprūpinta 6 stygomis ir diržu. Pasirinkimui yra 2 režimai. Pirmasis režimas leidžia groti paruoštą foną roko muzika. Antrasis režimas skirtas grojimui, kurio metu vaikai gali gerai pasilinksminti. Rinkinį sudaro ausinės su mikrofonu.
Gitaros matmenys pritaikyti vaikams nuo 3 metų . Produktas yra patvirtintas CE sertifikatu.
Rinkinio turinys:
- Gitara su diržu
- ausinės su mikrofonu
- Gitaros: 57 x 20 x 3 cm
- Pakuotė: 58 x 21 x 6 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZMU.HK-9080B.W |
| Spalva: | Ruda |
| Medžiaga: | medis, Metalas |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Ilgis: | 57 cm |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AA |
| Priedai: | Mikrofonas, diržas, Ausinės |
| Rozměry balení: | 58 x 21 x 6 cm |
| Plotis: | 20 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 3 cm |
| Muzikos instrumento tipas: | gitara |
| Stygų skaičius: | 6 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
