Elektrinis traktorius su priekaba vaikams HC-306 24V raudonas
Kód: L-25074Související produkty
Detailní popis produktu
Išpildykite savo vaiko svajonę įsigydami elektrinį traktorių su priekaba, kuris traukia visų praeivių dėmesį. Leiskite jam pajusti džiaugsmą, laisvę ir adrenaliną važiuojant.
Vaikiškas traktorius su priekaba atrodo puikiai - esame tikri, kad jauni vairuotojai turės tą pačią nuomonę. Viduje yra juoda sėdynė, priešais ją yra sukamas vairas, valdymo mygtukai ir muzikos pultas su USB ir Bluetooth įvestimis. Norint užvesti transporto priemonę, tereikia paspausti START mygtuką.
Konstrukcija elektrinio traktoriaus yra paremta ant keturių ratų. Didelis EVA medžiagos, iš kurios pagaminti padangos, privalumas yra jos aukštas patvarumas ir atsparumas pradūrimui, todėl vaikas gali vairuoti savo transporto priemonę įvairiais paviršiais. Vaikiškas traktorius yra varomas 24V7Ah baterija, kurią lydi 2x95W varikliai. Traktorius yra skirtas berniukams ir mergaitėms nuo 3 metų - vienintelis apribojimas yra apkrova virš 30 kg.
Techniniai elektrinio traktoriaus parametrai:
- Variklis: 2x95W
- Baterija: 24V7Ah
- Nuotolinis valdymas: 2,4G, avarinio sustabdymo mygtukas, 3 greičiai
- Pavarų dėžė: lėtas startas, 3 greičiai
- Šviesos: priekiniai LED
- Greitis 6-8 km/h
Elektrinio traktoriaus įranga:
- Garso pultas: USB įvestis, Bluetooth
- Pradžia: Mygtukas su variklio garsais
- Priekaba
- Sėdynė: plastikinė
- Ratai: Minkšta EVA
- Įkroviklis
Elektrinio traktoriaus matmenys:
- Transporto priemonės matmenys: 130 cm x 83 cm x 71 cm
- Priekabos matmenys: 80 cm x 87 cm x 57 cm
- Transporto priemonės svoris: 27 kg
- Pakuotės dydis: 125 cm x 58 cm x 37 cm + 67 cm x 61 cm x 35 cm
- Maksimalus svoris: 30 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| EAN: | 5905991061342 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 24V7Ah |
| variklis: | 2x95W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Įranga: | Nuotolinis valdymas, Su priekaba |
| Saugos diržai: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 130 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 42 kg |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Rozměry balení: | 125 cm x 58 cm x 37 cm, 67 cm x 61 cm x 35 cm |
| Plotis: | 71 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Variklio galia: | 190W |
| Aukštis: | 83 cm |
| Garantija: | 2 metai |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
