Vaikiška elektrinė go-kart Spider, raudona, lakuota
Kód: L-4260Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiška elektrinė go-kart Spider su 24V 7Ah baterija ir dviem 45W galia turinčiais varikliais gali pakelti 65 kg. Go-kartas turi sportinę formuotą sėdynę su saugos diržais.Go-kartas pasiekia greitį iki 12,5 km/h. Go-kartas turi pripučiamus ratus ir jį galima valdyti naudojant nuotolinį valdymą, veikiantį 2,4 GHz dažniu.
- Pakuotėje yra baterija ir įkroviklis.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 24V / 7Ah
- Krovumas: 50 kg
- Greitis: 6,5-12,5 km/h
- Įkrovimo laikas: 8 - 10 valandų
- Važinėjimo trukmė: iki 60 minučių
- Transporto priemonės matmenys: 114 x 76 x 58 cm
SPECIFIKACIJA:
- Reguliuojami pedalai
- Reguliuojamas vairas
- Plastikinė sėdynė
- Penkių taškų saugos diržai
- MP3 ir Bluetooth muzikos pultas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobiliai ir transporto priemonės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625581691 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 114 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9 |
| Ratų tipas: | Plastikinė |
| Funkciniai LED žibintai: | Ne |
| Svoris: | 24,5 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Taip |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 50 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 118 x 74 x 34 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 7, 8, 6, 9, 10, 11, 12 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 76 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Motokarė |
| Baterijos talpos indikatorius: | Ne |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 58 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
