Vaikiškas elektrinis JCB ekskavatorius su kaušu, geltonas
Kód: R-PA.BDM0960C.ZOLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius turintis du variklius su galia 35W ir bateriją su talpa 12V 10Ah. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje sėdynėje. Traktorius turi kaušą, kurį galima nuleisti ir pakelti, ranka dirba vertikaliai aukštyn/žemyn.
Traktorių galima valdyti naudojant nuotolinį pultą, kuris veikia 2,4 GHz. Pulte galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
Techniniai parametrai:
- Galia: 2x35W
- Baterija: 12V 10Ah
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- Traktoriaus matmenys: 130 x 60 x 59 cm
- Sėdynė: 19 x 32 x 27 cm
- Svoris: 16,3 kg
- Pakuotės matmenys: 95 x 58,5 x 34 cm
- Maksimalus svoris: 30 kg
Specifikacija:
- 3 greičiai
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- Plastikiniai ratai
- Saugos diržai
- Lėtas startas
- signalas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| EAN: | 5903864941333 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 10Ah |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Ilgis: | 130 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Plastikiniai ratai |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Ne |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Plotis: | 60 cm |
| Sėdynės plotis: | 32 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | bageris |
| USB įvestis: | Ne |
| Variklio galia: | 70W |
| Aukštis: | 59 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
