Rožinis elektrinis traktorius su priekaba
Kód: L-7634Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius su dviem elektriniais varikliais, kurie užtikrina abiejų galinių ratų pavarą, tinka ir važiavimui bekelėje. Su važiavimu susitvarkys net mažiausieji. Traktorius yra didelis, galingas ir pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko, moderniame stiliuje, patenkins jauniausių automobilių entuziastų skonį. Žaislas, rekomenduojamas gamintojo vaikams nuo 3 metų, turi CE sertifikatą.
Elektrinio traktoriaus specifikacija:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 12V4,5Ah
- Maksimalus svoris: 30 kg
- Greitis: 3-8 km / h
- Tinkamas amžius: nuo 3 metų
- Nuotolinio valdymo pultas: 2.4G
- Muzikos pultas: USB, microSD, AUX
Išmatavimai:
- Elektrinis traktorius: 136,5 x 50 x 52,5 cm
- Pakuotė: 84 x 50 x 40 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802452020 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 12V 4,5Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 8, 6 |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Savybės: | Su priekaba |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
