Vaikiškas elektrinis traktorius su priekaba T1 geltonas
Kód: L-5330Související produkty
Detailní popis produktu
Ar Jūsų vaikas svajoja apie savo elektrinį transportą? Turime puikų pasiūlymą!
Nuo šiol Jūsų vaikas gali važiuoti savo traktoriuku. Išpildykite Jūsų vaiko svajonę įsigydami Elektrinį traktorių su priekaba, kuris traukia visų praeivių dėmesį. Leiskite jam pajusti džiaugsmą, laisvę ir adrenaliną iš važiavimo.
Vaikiškas traktorius su priekaba atrodo puikiai - esame tikri, kad jauni vairuotojai turės tą pačią nuomonę. Viduje yra juodas sėdynė, priešais ją yra sukamas vairas, valdymo mygtukai ir muzikos pultas su USB ir Bluetooth įvestimi. Norint užvesti transporto priemonę, tereikia paspausti START mygtuką ir pasirinkti greitį naudojant perjungiklį.
Konstrukcija elektrinio traktoriaus yra paremta keturiais ratais. Šie ratai turi protektoriaus struktūrą, todėl vaikas gali vairuoti savo transporto priemonę įvairiais paviršiais. Vaikiškas traktorius varomas 12V7Ah baterija, kurią lydi 2x45W varikliai. Šie komponentai leidžia važiuoti greičiu nuo 2 iki 4 km / h. Traktorius skirtas berniukams ir mergaitėms nuo 3 metų - vienintelis apribojimas yra apkrova virš 35 kg.
Techniniai elektrinio traktoriaus parametrai:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 12V7Ah
- - Pavarų dėžė: 2 greičiai (greitas / lėtas)
- Transporto priemonės matmenys: 148 cm x 66 cm x 59 cm
- Greitis: 2-4 km / h
- Transporto priemonės svoris: 15,5 kg
- - Maks. apkrova: 35 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važinėjimo trukmė: 1-2 valandos
- Stabdys: Automatiškai atleidus akseleratoriaus pedalą, Skubus sustojimas naudojant nuotolinį valdymą (P)
Elektrinio traktoriaus įranga:
- Saugos diržai:
- Durų atidarymas: ✕
- Raktai: ✕
- Sėdynė: Plastikinė
- Ratai: Plastikiniai
- Nuotolinio valdymo pultas: 2.4G
- Šviesos: priekiniai LED
- Garsas: USB, Bluetooth, FM radijas
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275991380 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma, Į lauką |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Greicio perjungimas: | Greitai, Lėtai |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 2 |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Savybės: | Su priekaba |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
