Vaikiškas elektrinis policijos motociklas GTM5588-A rožinis
Kód: L-8548Související produkty
Detailní popis produktu
Nuo šiol jūsų vaikas gali turėti savo motociklą. Išpildykite savo mažylio svajonę įsigydami patogų elektrinį motociklą GTM5588-A policijos versijoje. Ugdykite dabar savo vaiko aistrą, kurią galėsite ateityje dalintis kartu ir kartu užkariauti plačius kelius. Leiskite jam pajusti džiaugsmą ir laisvę vairuoti vieno rato transporto priemonę savarankiškai.
Vaikiška elektrinė motociklas atrodo kaip tikras motociklas – su ta skirtumu, kad dydis pritaikytas vaiko dydžiui. Tvirta konstrukcija iš aukštos kokybės medžiagų užtikrina nuolatinį malonumą daugelį metų. Elektrinė vaikiška motociklas GTM5588-A sukurtas moderniu stiliumi, kuris patenkins ne tik jauniausių automobilių žaislų mėgėjų, bet ir jų tėvų skonį. Motociklas kruopščiai apgalvotas iki smulkmenų, o elementai, imituojantys tikras dalis, sukels jūsų vaikui jausmą, kad jis važiuoja tikru motociklu.
Motociklas skirtas visiems vaikams nuo 18 iki 36 mėnesių, tačiau jūsų priežiūros metu jį gali naudoti ir jaunesni lenktynininkai. Prezentuojamas akumuliatorinis transporto priemonė turi CE sertifikatą, o jos surinkimas yra labai paprastas ir greitas - užtruksite apie 30 minučių.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Variklis: 1x45W
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Pavarų dėžė: greičių skaičius 2 (į priekį/atgal)
- Motociklo matmenys: 73 x 39 x 50 cm
- Max. greitis: 3 km/h
- Max. apkrova: 20 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- važiavimo laikas: iki 1 valandos
- Stabdys: automatinis, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas
- Sėdynė: plastikinė
- Ratai: Plastikiniai ratai su guminiu kraštu
- Šviesos: priekinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas: integruotos melodijos
- Pakuotės matmenys: 62 x 33 x 35 cm
- Transporto priemonės svoris: 20 kg
- Pakuotės svoris: 5,7 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Automobiliai ir transporto priemonės |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802459357 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| variklis: | 1x45W |
| Určení: | Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 73 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastová s gumovým lemem |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 5 kg |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | 1 |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 20 kg |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Greitis (Min. - Max.): | 3 |
| Plotis: | 39 cm |
| Variklio galia: | 45W |
| Aukštis: | 50 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
