Vaikiškas elektrinis traktorius su priekaba Truck raudonas
Kód: L-7308Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius su priekaba skirtas visiems vaikams iki 30 kg. Putų Eva ratai yra tylūs ir prisitaiko prie įvairių reljefo tipų. Vaikas patogiai įsitaisys minkštame ekologiškos odos sėdynėje. Važinėjimą pagyvins garso ir šviesos efektai. Vaikiškas traktorius yra didelis, galingas ir pagamintas iš aukščiausios kokybės plastiko moderniu stiliumi, patenkinančiu jauniausių automobilių entuziastų skonį.
Techniniai parametrai vaikų elektrinio traktoriaus:
- Variklis: 2 x 45W
- Baterija: 1x12V7Ah
- Pavarų dėžė: Priekinis ir atbulinis važiavimas
- Transporto priemonės matmenys: 150 cm x 70 cm x 70 cm
- Greitis: 3-7 km / h
- Svoris: 18,5 kg
- Maks. apkrova: 30 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važiuojamo laiko trukmė: iki 1 valandos
- Stabdys: Automatinis, kai atleidžiamas akseleratoriaus pedalas
Vaikų elektrinio traktoriaus įranga:
- Saugos diržai:
- Durų atidarymas: ✕
- Raktai: ✕
- Sėdynė: Minkšta ekologiška oda
- Kolos: Minkšta EVA
- Nuotolinis valdymas:
- Šviesos: priekiniai LED
- Garso: USB, SD, MP3 įvestis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275998365 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 7, 6 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Savybės: | Su priekaba |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
