Elektrinis traktorius su priekaba T2 mėlynas 12V7Ah EVA ratai
Kód: S-XMX-611-EVA-BLUESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Ar Jūsų vaikas svajoja apie savo elektrinį traktoriuką? Turime puikų pasiūlymą!
Išpildykite savo vaiko svajonę įsigydami elektrinį traktorių su priekaba, kuris traukia visų praeivių dėmesį. Leiskite jam pajusti džiaugsmą, laisvę ir adrenaliną važiuojant.
Vaikiškas traktorius su priekaba atrodo puikiai - esame tikri, kad jauni vairuotojai turės tą pačią nuomonę. Viduje yra juodas sėdynė, priešais ją yra sukamas vairas, valdymo mygtukai ir muzikos pultas su USB, MP3 ir Bluetooth įvestimis. Norint užvesti transporto priemonę, tereikia paspausti START mygtuką.
Konstrukcija elektrinio traktoriaus yra paremta keturiais ratais. Didelis EVA medžiagos, iš kurios pagaminti padangos, privalumas yra jos aukštas patvarumas ir atsparumas pradūrimui, todėl vaikas gali vairuoti savo transporto priemonę įvairiais paviršiais. Vaikiškas traktorius varomas 12V7Ah baterija, kurią lydi 2x45W varikliai. Traktorius skirtas berniukams ir mergaitėms nuo 3 metų - vienintelis apribojimas yra apkrova virš 30 kg.
Techniniai elektrinio traktoriaus parametrai:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 12V7Ah
- Nuotolinis valdymas: 2,4G, avarinio sustabdymo mygtukas, 3 greičiai
- Kolos: EVA
- Pavarų dėžė: lėtas startas, 2 x į priekį / atgal
- Šviesos: priekiniai LED
Elektrinio traktoriaus įranga:
- Garso pultas: USB įvestis, MP3, Bluetooth, signalizacija ant vairo
- Pradžia: Mygtukas su variklio garsais
- Priekaba
- Sėdynė: plastikinė
- Įkroviklis
Elektrinio traktoriaus matmenys:
- Transporto priemonės matmenys: 87 x 51 x 54 cm
- Transporto priemonės su priekaba matmenys: 140 x 51 x 54 cm
- Transporto priemonės svoris: 12,3 kg
- Pakuotės dydis: 84 x 50 x 40 cm
- Maksimalus svoris: 30 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8595724012894 |
| Spalva: | Mėlyna |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, S přívěsem |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 87 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 12 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 12,3 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Ne |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Greicio perjungimas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 84 x 50 x 40 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6 |
| SD kortelė: | Ne |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Plotis: | 51 cm |
| Sėdynės plotis: | 17 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Aukštis: | 54 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Mamido Toys je prosperující a rychle rostoucí společnost, která se specializuje na kvalitní dětské hračky a vybavení. Působí v 8 evropských zemích a neustále rozšiřuje svůj dosah. S širokým sortimentem produktů, které podporují kreativitu a rozvoj dětí všech věkových kategorií, je Mamido Toys synonymem pro bezpečnost, inovaci a kvalitu.
Společnost nabízí hračky, které nejen zabaví, ale také vzdělávají a rozvíjejí dovednosti dětí. Od interaktivních hraček, přes stavebnice, panenky, RC modely až po Montessori pomůcky, Mamido Toys má v nabídce vše, co si děti i rodiče mohou přát. Produkty jsou pečlivě testovány, splňují všechny bezpečnostní normy a jsou navrženy tak, aby děti stimulovaly k učení a objevování nových věcí.
Mamido Toys je známé pro svou spolehlivost, dostupnost a přístupnost pro rodiny po celé Evropě. Firma se neustále vyvíjí, přičemž klade důraz na inovativní přístupy a kvalitní zákaznický servis. Značka Mamido Toys se stává synonymem pro hračky, které jsou nejen zábavné, ale také podporují rozvoj klíčových dovedností u dětí, jako je kreativita, logické myšlení, motorika a sociální interakce.
| Výrobní společnost : | Mamido Toys s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Hlavní třída 2020/28 Český Těšín 73701, Česko |
| E-mail : | info@mamido.cz |
