Vaikiška elektrinė gitara su mikrofonu juoda
Kód: R-ZMU.HK-8178CSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Elektrinė gitara vaikams teigiamai veikia jų vystymąsi ir motoriką. Talentas, atskleistas ankstyvame vaiko amžiuje, turi galimybę reikšmingai išsivystyti. Prie gitaros galima prijungti mikrofoną, todėl jausitės kaip tikra žvaigždė.
- Žaislas veikia su 3 x AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
SPECIFIKACIJA:
- Mygtukas su jungikliu
- Sustabdyti
- Mygtukas "pavyzdys" groja 8 demonstracinių kūrinių
- Mygtukas "ritmas" groja 8 gitaros ritmų
- Mygtukas "tonas" groja 3 skirtingus gitaros garsus
- Mygtukai 1,7,6,5,4,3,2,1 skirti žaisti žaidimus
- Spalvingi mirksintys šviesos ant gitaros žaidimo metu
- Peties diržas
IŠMATAVIMAI:
- Gitara: 56 x 21 x 3 cm
- Mikrofonas ant stovo: 80 x 20 cm
- Pakuotė: 56,5 x 25 x 6 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| EAN: | ZMU.HK-8178C |
| Spalva: | Černá, Bílá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 56 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AA |
| Priedai: | Mikrofonas, diržas |
| Rozměry balení: | 56,5 x 25 x 6 cm |
| Plotis: | 21 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 3 cm |
| Muzikos instrumento tipas: | gitara |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
