Nuotolinio valdymo techninė statybinė rinkinys R/C betono maišyklė raudona
Kód: L-9206Související produkty
Detailní popis produktu
CaDA technic rinkinys yra puiki dovana kūrybingiems vaikams. Žaislas padeda ugdyti vaiko vaizduotę ir tuo pačiu gerina jo rankinius bei techninius įgūdžius. Rinkinys susideda iš 814 dalių, pagamintų iš saugių ir sertifikuotų medžiagų.
Sukurtą modelį galima valdyti nuotoliniu pultu R/C, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Tai leidžia maišyklei judėti į priekį, dešinėn ir kairėn.
- Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų.
Transporto priemonės funkcijos:
- Nuotolis nuotolinio valdymo pulto: 25 metrų
- Įkrovimo laikas 1,5 - 2 valandos
- Važiuojamoji trukmė: 10 - 15 minučių
- Maksimalus greitis: 6 km/h
Pakuotės turinys:
- 814 dalių, skirtų maišyklės surinkimui
- nuotolinis valdymas
- Baterija 400 mAh
- USB Įkroviklis
Išmatavimai:
- Maišyklė: 41 x 15 x 26 cm
- Pakuotė: 44 x 10 x 34 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC konstruktorius |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204752381 |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Betono maišyklė |
| Licencija - prekės ženklas: | CaDA |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Konstruktoriaus tipas: | Technika |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 41 cm |
| Įkrovimo laikas: | 90 - 120 minučių |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 15 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Maks. greitis: | 6 km/h |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Konstrukciniai blokai, Dálkové ovládání |
| Sunkumas: | Skirta pažengusiems |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Rozměry balení: | 44 x 10 x 34 cm |
| Plotis: | 15 cm |
| Tipas: | Konstruktorius |
| Savybės: | Nuotolinis valdymas |
| Aukštis: | 26 cm |
| Dalių skaičius: | 814 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
