Techninė R/C motociklo rinkinys raudonas
Kód: L-9209Související produkty
Detailní popis produktu
Konstrukcijų rinkinys motociklui yra puikus pasirinkimas visiems kūrybingiems vaikams, kurie sulaukė 6 metų ir mėgsta surinkinėti bei išardyti žaislus. Ši įdomi veikla padės ugdyti jūsų vaiko vaizduotę ir tuo pačiu tobulins jo rankinius ir techninius įgūdžius. Be to, dėka modelio, kurį reikia surinkti patiems, pagerės vaiko loginis mąstymas ir kantrybė. Techninė konstravimo rinkinys apima 484 dalis.
Rinkinio turinys:
- kubeliai
- Baterija 7,4V
- variklis
- USB laidas
- Nuotolinis valdymas (frekvencija 2,4 GHz)
IŠMATAVIMAI:
- Surinktas motociklas: 29 x 11 x 18 cm
- Pakuotė: 42 x 34 x 9 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC konstruktorius |
|---|---|
| EAN: | 5904204752442 |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | moto |
| Licencija - prekės ženklas: | CaDA |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Konstruktoriaus tipas: | Technika |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 29 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 25 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, naudojimo instrukcija, Konstrukciniai blokai, variklis, Dálkové ovládání |
| Sunkumas: | Vidutiniškai pažengusiems |
| Rozměry balení: | 49 x 9 x 34 cm |
| Plotis: | 11 cm |
| Tipas: | Konstruktorius |
| Savybės: | Nuotolinis valdymas |
| Aukštis: | 18 cm |
| Dalių skaičius: | 484 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
