Vaikiška varžtų surinkimo rinkinys lokomotyvas mėlynas
Kód: L-18644Související produkty
Detailní popis produktu
Surinkimo lokomotyvas Pieštas DIY Mėlynas
Išardoma piešinių lokomotyvą yra išskirtinė žaislas, kuris vaikus perkelia į nuostabų mechanikos pasaulį. Mėlynos ir raudonos spalvos skatina mažus konstruktorius tyrinėti šio įspūdingo transporto priemonės paslaptis. Pakuotėje yra įrankių rinkinys - gręžtuvas, atsuktuvas ir trys keičiamieji antgaliai - kurie leidžia vaikams savarankiškai išardyti ir surinkti transporto priemonę.
Dėl to vaikams ne tik smagu, bet ir jie mokosi apie mašinos statybą, tobulina savo rankinius įgūdžius, koncentraciją ir kūrybiškumą. Ši interaktyvi pramoga nėra tik valandų praleidimas žaidžiant, bet taip pat įkvepia vaikus savarankiškai eksperimentuoti ir atrasti.
Tyrinėdami lokomotyvą ir suprasdami sudėtingą transporto priemonės konstrukciją, vaikai ugdo savo smalsumą ir pažinimo gebėjimus. Ši žaislas taip pat yra edukacinė priemonė, kuri vaikams padeda geriau suprasti technikos ir mechanikos pasaulį linksmai ir interaktyviai.
Gręžtuvas maitinamas trimis 3x 1,5V AAA baterijomis, kurios nėra komplekte.
Lokomotyvės matmenys:
- 27,5 cm x 18 cm x 13,5 cm
Pakuotės matmenys:
- 46,5 cm x 23,5 cm x 15 cm
Turi CE sertifikatą, be to, atitinka EN71 standartą. Skirta vaikams nuo 3 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konstruktorius |
|---|---|
| EAN: | 5905991018827 |
| Spalva: | Černá, Červená, oranžinė, Mėlyna, Šedá |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Traukinys |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mažiesiems |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 27,5 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Pakuotės turinys: | Gręžtuvas, Konstrukční díly |
| Sunkumas: | Mažiesiems |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AAA |
| Rozměry balení: | 46,5 x 23,5 x 15 cm |
| Plotis: | 18 cm |
| Tipas: | Konstruktorius |
| Savybės: | Su gręžtuvu |
| Aukštis: | 13,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
