Techninė konstravimo rinkinys R/C lenktynių automobilis 585 dalių
Kód: R-ZKL.C51052WSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Techninė konstruktorių rinkinys lenktyniniam automobiliui apima 585 dalių. Maksimalus automobilio greitis yra 6 km/h. Automobilis turi sėdynę, kuri gali būti katapultuojama. Žaisdami su konstruktoriu, vaikas ugdo techninį mąstymą ir smulkiosios motorikos įgūdžius.
- Automobilis maitinamas 3,6V baterija, kuri yra komplekto dalis.
- Nuotolinio valdymo pultas maitinamas dviem AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
- Konstruktorius skirtas vaikams nuo 6 metų.
Pakuotės turinys:
- Konstrukciniai blokai
- vaizdinis vadovas
- Dekoratyvinės lipdukai
- 3,6V baterija
- USB įkrovimo laidas
- nuotolinis valdymas
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC konstruktorius |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZKL.C51052W |
| Spalva: | Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Lenktynių automobilis |
| Licencija - prekės ženklas: | CaDA |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Konstruktoriaus tipas: | Technika |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Įkrovimo laikas: | 90 - 120 minučių |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Maks. greitis: | 6 km/h |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, naudojimo instrukcija, Konstrukciniai blokai, Dálkové ovládání, Nálepky |
| Sunkumas: | Skirta pažengusiems |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Rozměry balení: | 38 x 28 x 7,5 cm |
| Tipas: | Konstruktorius |
| Savybės: | Nuotolinis valdymas |
| Dalių skaičius: | 585 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
