Techninė R/C Jeep konstruktorius
Kód: L-9200Související produkty
Detailní popis produktu
Stavebnice CaDA technic yra puikus dovana kūrybingiems vaikams. Žaislas padeda ugdyti vaiko vaizduotę ir tuo pačiu gerina jo rankinius ir techninius įgūdžius. Stavebnice susideda iš 531 dalių, pagamintų iš saugių ir sertifikuotų medžiagų. Surinktą modelį galima valdyti nuotoliniu pulteliu R/C, kuris veikia 2,4 GHz dažniu.
- Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų.
Transporto priemonės funkcijos:
- Nuotolis nuotolinio valdymo pulto: 25 metrų
- Įkrovimo laikas 1,5 - 2 valandos
- Važiuojamoji trukmė: 10 - 15 minučių
Pakuotės turinys:
- 531 dalių Jeepo surinkimui
- nuotolinis valdymas
- Baterija 400 mAh
- USB Įkroviklis
IŠMATAVIMAI:
- Automobilis: 34 x 16 x 17 cm
- Pakuotė: 44 x 34 x 11 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC konstruktorius |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204752312 |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Terénní auto |
| Licencija - prekės ženklas: | CaDA |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Konstruktoriaus tipas: | Technika |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 33 cm |
| Įkrovimo laikas: | 90 - 120 minučių |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 25 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, naudojimo instrukcija, Konstrukciniai blokai, Dálkové ovládání |
| Sunkumas: | Vidutiniškai pažengusiems |
| Rozměry balení: | 44 x 34 x 11 cm |
| Plotis: | 16 cm |
| Tipas: | Konstruktorius |
| Savybės: | Nuotolinis valdymas |
| Aukštis: | 17 cm |
| Dalių skaičius: | 531 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
