Nuotoliniu būdu valdomas Formulės modelis
Kód: 51010Související produkty
Detailní popis produktu
Formulės statybinė nuotoliniam valdymui. Modelis sudarytas iš 317 dalių. Statybinė gali būti derinama su LEGO statybine. Šis modelis turi pakeliamą sparną ir galimybę sukti ratais. Kubliai gerai sudedami ir nesuyra, pagaminti iš kokybiško plastiko. Tinkama amžiaus grupė nuo 6+ metų. Produktas turi Europos CE saugos sertifikatą.
Funkcijos:
- važiuoja pirmyn ir atgal
- supranta dešinėn ir kairėn
- važiuoklė pagaminta iš sustiprinto plastiko
- guminiai padangos
Rinkinys apima:
- konstruktoriaus dalys – 317 vnt.
nuotolinis valdymas R/C – dažnis 2,4 GHz
- USB įkroviklis
- akumuliatorius 3,6 V 400 mAh
- lipdukai
Maitinimas:
- automobilis: akumuliatorius
- nuotolinio valdymo pultas: 2 x AA 1,5 V šarminės baterijos (baterijos nėra komplekte)
Techninės informacijos:
Įkrovimo laikas: 1,5 – 2 val.
- nuotolinio valdymo nuotolis: iki 50 m
Važinėjimo trukmė: 10–15 min.
- maksimali greitis: 6 km/h.
- gaminys pagamintas iš plastiko
Išmatavimai:
- pakuotė: 40 cm x 30 cm x 8 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC konstruktorius |
|---|---|
| EAN: | ZKL.C51010W |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Formulė |
| Licencija - prekės ženklas: | CaDA |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Konstruktoriaus tipas: | Technika |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Įkrovimo laikas: | 90 - 120 minučių |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9 |
| Nuotolinio valdymo nuotolis: | 50 metrų |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Maks. greitis: | 6 km/h |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Konstrukciniai blokai, Dálkové ovládání |
| Sunkumas: | Vidutiniškai pažengusiems |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Rozměry balení: | 40 x 30 x 8 cm |
| Tipas: | Konstruktorius |
| Savybės: | Nuotolinis valdymas, Suderinama su Lego |
| Dalių skaičius: | 317 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
