Techninė R/C automobilių statybinė rinkinys su nuotoliniu valdymu
Kód: 51001Související produkty
Detailní popis produktu
Pasistatykite savo prabangią sportinę mašiną iš konstruktoriaus blokelių ir paverskite ją nuotoliniu valdomu sportiniu automobiliu! Puiki 2 in 1 žaislas. Rinkinys su 531 elementu skatina vaizduotę, rankų įgūdžius ir motorinę koordinaciją. Žaisdami vaikai išmoks mąstyti logiškai, naudoti objektus ir juos pritaikyti. Pirmiausia vaikas linksminsis dėliodamas, o vėliau galės važinėti su mašinėle, kur tik panorės. Rinkinyje taip pat yra nuotolinis valdymas. Blokeliai gerai sudedami ir nesuyra, pagaminti iš kokybiško plastiko. Tinkama amžiaus grupė nuo 6+ metų. Produktas turi Europos CE saugos sertifikatą.
Visas rinkinys spalvotame dėkle, puikiai tinka dovanai.
TRANSPORTO SAVYBĖS:
- važiavimas į priekį ir atgal, ir
- sąnariai (dešinė-kairė),
- sustiprinto plastiko važiuoklė,
- didelis R/C pultas,
- minkštos gumos padangos,
- veikimo dažnis 2,4 GHz.
RINKINYS:
- blokai,
- nuotolinio valdymo pultas su AA baterijomis (2x1,5 V – nėra komplekte),
- vadovas su didelėmis nuotraukomis,
- NI-CD baterija (1x3,6V – komplekte),
- USB įkroviklis,
- dekoratyviniai elementai (lipdukai).
IŠMATAVIMAI:
- automobilis apie 29 cm x 16 cm,
- nuotolinio valdymo pultas, kurio matmenys 11 cm x 10 cm,
- pakuotė maždaug 44 cm x 10 cm x 34 cm.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC konstruktorius |
|---|---|
| EAN: | ZKL.C51001W |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Terénní auto |
| Licencija - prekės ženklas: | CaDA |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Konstruktoriaus tipas: | Technika |
| Určení: | Pro kluky |
| Amžius: | 3+ |
| Ilgis: | 29 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, naudojimo instrukcija, Konstrukciniai blokai, Dálkové ovládání |
| Sunkumas: | Vidutiniškai pažengusiems |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Rozměry balení: | 44 x 10 x 34 cm |
| Tipas: | Konstruktorius |
| Savybės: | Nuotolinis valdymas |
| Aukštis: | 16 cm |
| Dalių skaičius: | 531 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
