Pianinas su raidėmis anglų ir ispanų kalboms mokytis
Kód: J-ZA2826Související produkty
Detailní popis produktu
Žaidimas su vaikišku spalvotu pianinu leis jūsų vaikui susipažinti su anglų ir ispanų kalba. Žaisdami vaikai mokosi ir greičiausiai įgyja žinių. Rinkinys leis jums mokytis abėcėlės, anglų ir ispanų žodžių, klausytis dialogų iš atitinkamos kalbos. Pianinas supakuotas spalvingoje pakuotėje, puikiai tinka dovanai.
- Žaislas veikia su trimis baterijomis 1,5 V AA, kurios nėra komplekte.
Žaislo privalumai:
- spalvoti raidės su paveikslėliais žodžių mokymuisi anglų kalba (abėcėlė nuo A iki Z)
- mygtukai su vaisiais (mokytojas sako jų pavadinimą nurodyta kalba, dar kartą paspaudus mygtuką, pradėsite linksmą melodiją)
- fortepijono klavišai skaičiuoja nurodyta kalba, ištaria gyvūnų vardus, pasakoja istoriją
- daugiakalbė žaislas (angliškai, ispaniškai)
Žaislo matmenys:
- 31 x 22 x 14 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų muzikos instrumentai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8698111104476 |
| Spalva: | geltona, Žalia, Ruda |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 31 cm |
| Gyvūno tipas: | Žirafa |
| Reikalingos baterijos: | 3 x AA |
| Plotis: | 22 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty |
| Aukštis: | 14 cm |
| Klavišų skaičius: | 8 |
| Muzikos instrumento tipas: | klaviatūra |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
