Vaikiškas elektrinis traktorius su sniego kastuvu žalias
Kód: L-15140Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius dėl savo konstrukcijos ir tvirtų ratų prisitaiko ne tik prie tvirtos dangos. Traktorius turi 45W galingumo variklį. Valdymas labai paprastas, tereikia paspausti akseleratoriaus pedalą ir galite išvykti į lauką. Nuleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo, traktorius automatiškai sustoja.
Traktorius gali būti valdomas nuotolinio valdymo pultu, kuris veikia dažniu 2,4 GHz. Pulte yra saugos mygtukas Stop, kuris nedelsiant sustabdo transporto priemonę.
Techniniai parametrai:
- Variklis: 45W
- Baterija: 6V 4,5Ah
- Pavarų dėžė: 2 greičiai (į priekį/atgal)
- Greitis: 1,5 - 3 km/h
- Krovumas: 20 kg
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Važiuojamoji trukmė: iki 60 min
- Išmatavimai: 87 x 42,5 x 44,5 cm
- Pakuotės matmenys: 74 x 40 x 35 cm
- Svoris: 6 kg
- Modelis: ZP1001B
Savybės:
- Priekinis LED apšvietimas
- nuotolinis valdymas
- Ratai plastikiniai su guminiu juostu
- Greitis į priekį ir atgal
- Klaksonas ant vairo
- Plastikinė sėdynė
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5905515355247 |
| Spalva: | Žalia |
| variklis: | 45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Saugos diržai: | Ne |
| Ilgis: | 87 cm |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 60 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 6 kg |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 2 |
| Rozměry balení: | 74 x 40 x 35 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 2, 1 |
| Plotis: | 42,5 cm |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Variklio galia: | 45W |
| Aukštis: | 44,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
