Elektrinis traktorius - su sniego kastuvu žalias
Kód: L-3404Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis traktorius vaikams suteiks daugybę valandų pramogų. Vaikas sėdės specialiai suformuotame sėdynėje, tada paspaus starto mygtuką, pasirinkęs greitį (mažą arba didelį), paspaus akseleratoriaus pedalą ir galės išvykti! Traktorius pajudės sklandžiai, be trūkčiojimo pradžioje ir sustojant.
TOP savybė elektriniame traktoriuje yra judanti plūgas. Norėdami jį pakelti arba nuleisti, tiesiog ištraukite jį iš dviejų kabliukų, o kad galėtumėte sukti kaušą ir rinkti ar išleisti medžiagą, naudokite judančią rankeną dešinėje pusėje. Turite pripažinti, kad tai labai intuityvi ir lengvai naudojama įranga - ji suteikia daug džiaugsmo ir pramogų. Plūgo plotis yra 37,5 cm, todėl vairuotojas gali transportuoti įvairius elementus.
Elektrinis traktorius skirtas vaikams iki 30 kg. Priekiniai ratai yra 28 x 10 cm, o galiniai ratai 32 x 13 cm. Vairuotojas gali važiuoti greičiu nuo 2 iki 6 km/h, dėka dviejų galingų 45W elektrinių variklių.
Vaikiškas elektrinis traktorius su sniego kastuvu:
- Variklis 2 x 45W
- baterijos 2x 6V 7Ah
- 2 greičiai
- matmenys 145 x 62 x 41 cm
- greitis 3-5 km/h iki 5-6 km/h
- traktoriaus svoris 15 kg
- maksimalus svoris 30 kg
- Įkrovimo trukmė 8 valandos
- Važinėjimo trukmė 1-2 valandos
- automatinis stabdys, paleidus koją nuo akseleratoriaus
Elektrinio traktoriaus įranga:
- formuoti plastikiniai ratai su kraštu
- garso efektai - užvedimo garsai
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275995791 |
| Spalva: | Žalia |
| baterija: | 2x6V 7Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5, 6, 2 |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Savybės: | Su sniego valytuvu |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
