Vaikiškas elektrinis traktorius su priekaba rožinis
Kód: L-4184Související produkty
Detailní popis produktu
Ar jūsų vaikas svajoja apie savo elektrinį transportą?
Elektrinis traktorius su priekaba sukurtas visiems berniukams ir mergaitėms su didžiausia priežiūra. Priekaba lengvai nuimama ir važiuojant nesikabina.
Traktorius skirtas visiems vaikams, sveriantiems iki 20 kg, testuota iki 25 kg. Jei vaikui patinka greitas važiavimas, jis gali važiuoti greičiu iki 4 km / h, jei nori grožėtis gamta, gali važiuoti lėtesniu greičiu.
Traktorius turi didelius ratų raštus ir puikiai suformuotą vairą vaikų rankai..jpg)
Techniniai parametrai vaikiškas elektrinis traktorius:
- variklis 1 x 45W
- akumuliatorius 1 x 6V 4Ah
- automatinė pavarų dėžė
- traktoriaus matmenys 112 x 40 x 43 cm
- greitis 2-4 km/h
- transporto priemonės svoris 5.6 kg
- maksimali apkrova 20 kg
- įkrovimo laikas 8 valandos
- važiavimo laikas iki 1 valandos (priklauso nuo vaiko svorio ir reljefo)
Įranga elektrinio traktoriaus:
- didelė patogi plastikinė sėdynė
- plastikiniai ratai su raštu
- važiavimas į priekį ir atgal
.jpg)
Išmatavimai traktoriaus:
- ilgis su priekaba 112 cm
- plotis 40 cm
- aukštis 43 cm
- priekiniai ratai 14 x 7 cm; galiniai ratai 20 x 9 cm; priekabos ratai 15 x 7 cm
- priekaba 33 x 40 x 23 cm
Certifikacija CE.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5908275992745 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 6V 4,5Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms, Mažiesiems |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 1, 2, 3 |
| Ratų tipas: | Plastikinė su guminiu kraštu |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| Baterijos įtampa: | 6V |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 2 |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Savybės: | Su priekaba |
| Variklio galia: | 45W |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
