Elektrinis traktorius A011 24V 400W raudonas
Kód: L-17312Související produkty
Detailní popis produktu
Elektrinis traktorius turi būti kiekvienoje vaikų garaže. Transporto priemonę varo dvi baterijos su talpa 12V 10Ah. Maksimalus transporto priemonės svoris yra 35 kg. Važiuojant vaiką tikrai sudomins muzikos pultas su MP3 ir USB.
Traktorą galite valdyti naudojant nuotolinį valdymą, kuris veikia 2,4 GHz dažniu.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 2x 12V 10Ah
- Variklis: 2 x 200W
- Galia: 400W
- Greitis: 8-10 km/h
- Važinėjimo trukmė: 60 minučių
- įkrovimo laikas: 8 valandos
- Krovumas: 35 kg
- Svoris: 28 kg
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
IŠMATAVIMAI:
- Voziklis: 135 x 82 x 103 cm
- Pakuotė: 152 x 58 x 53 cm
Transporto priemonės įranga:
- Priekinis ir galinis LED apšvietimas
- Muzikos pultas su MP3 ir USB
- nuotolinis valdymas
- Putų Eva ratai
- Eko odos sėdynė
- Sklandus startas
- Stabdys automatiškai atleidžiamas paleidus akseleratoriaus pedalą
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| EAN: | 5905991001683 |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 2x12V10Ah |
| Modelis: | A011 |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, 24V |
| Saugos diržai: | Ne |
| Bluetooth: | Ne |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 120 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfaltas, Vešlė, Į lauką |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Svoris: | 28 kg |
| muzikinis pultas: | MP3, USB įvestis, Variklio garsai, Signalas |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 35 kg |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Baterijos, Įkroviklis, AUX laidas, Instrukcija |
| Pakabinta ašis: | Galiniai |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AAA (nėra komplekte) |
| Greitis (Min. - Max.): | 8, 9, 10 |
| Raktų užvedimas: | Ne |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 400W |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
