Vaikiškas elektrinis traktorius su kaušu geltonas
Kód: R-PA.HL389.ZOLSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius turi du variklius su galia 35W ir bateriją su talpa 12V 7Ah. Vaikas sėdės patogiai suformuotoje sėdynėje. Važinėjimą tikrai pagyvins garsiniai ir šviesos efektai. Traktorius yra aprūpintas muzikos pultu su MP3, FM radiju, USB, Bluetooth ir iš anksto įrašytomis melodijomis. Traktorius turi kaušą, kuris kyla ir leidžiasi, o ranka juda vertikaliai aukštyn/žemyn.
Traktorių galima valdyti nuotolinio valdymo pultu, kuris veikia 2,4 GHz dažniu. Pulte galima reguliuoti transporto priemonės greitį, keisti važiavimo kryptį arba naudoti saugos mygtuką Stop, kuris iš karto sustabdo transporto priemonę. Transporto priemonė yra aprūpinta automatinio stabdymo funkcija, kuri aktyvuojama atleidus koją nuo akseleratoriaus pedalo. Dėl saugumo taip pat pasirūpins saugos diržai.
Techniniai parametrai:
- Galia: 2x35W
- Baterija: 12V 7Ah
- Nuotolinio valdymo dažnis: 2,4 GHz
- Traktoriaus matmenys: 124 x 65 x 65 cm
- Sėdynės gylis: 19 cm
- Sėdynės plotis: 32 cm
- Sėdynės aukštis: 21 cm
- Transporto priemonės svoris 13,5 kg
- Pakuotės matmenys: 90 x 61 x 44 cm
- - maksimali apkrova: 25 kg
Specifikacija:
- 3 greičiai
- saugumo mygtukas Stop ant nuotolinio valdymo pulto
- Putų Eva ratai
- priekiniai LED žibintai
- Saugos diržai
- Lėtas startas
- Muzikos panelis: MP3, FM radijas, USB, Bluetooth ir iš anksto įrašytos melodijos
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903864940954 |
| Spalva: | geltona |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x35W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Saugos diržai: | Taip |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | 2,4 GHz |
| Ilgis: | 124 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 25 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Taip |
| Plotis: | 65 cm |
| Sėdynės plotis: | 32 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 70W |
| Aukštis: | 65 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
