Vaikiškas elektrinis traktorius GROW 1804 24V rožinis
Kód: R-PA.HC-306.ROZSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius GROW turi du variklius, kurių bendra galia yra 200W ir akumuliatorių su talpa 24V 7Ah. Traktorius turi priekinį LED apšvietimą ir muzikos panelį su Bluetooth bei įėjimais MP3 ir USB. Maksimalus traktoriaus svoris yra 30 kg.
Traktorius turi putų EVA ratus ir plastikinius sėdynes. Traktorius taip pat yra aprūpintas nuotoliniu valdymu 2,4 GHz, kurio pagalba galite valdyti vaiko važiavimo kryptį ir saugumą. Nuotoliniame valdyme yra saugos STOP mygtukas, kuris sustabdys transporto priemonę ir išjungia visas jos funkcijas.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Baterija: 24V / 7Ah
- Varikliai: 2x100W
- Galia: 200W
- Dvi greičiai
- Krovumas: 30 kg
- Svoris: 27 kg
Transporto priemonės matmenys:
- Traktorius: 130 x 83 x 72 cm (ilgis x plotis x aukštis)
- Sėdynė: 29 x 27 x 38 cm
- Priekiniai ratai: 32 x 13 cm
- Galiniai ratai: 40 x 15 cm
- Pakuotė: 125 x 58 x 37 cm
Savybės:
- Putų Eva ratai
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas su USB, MP3, Bluetooth
- Klaksonas ir iš anksto įrašytos melodijos
- Variklio užvedimo garsas
- Baterijos įkrovimo indikatorius
- Plastikinė sėdynė
- Automatinis stabdys atleidus akseleratoriaus pedalą
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- Saugos diržai
Pakuotėje yra baterija, nuotolinio valdymo pultas ir įkroviklis.
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| EAN: | 5903864943863 |
| Spalva: | Růžová |
| baterija: | 24V 7Ah |
| variklis: | 2x200W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Vybavení vozítka: | Dálkové ovládání, MP3 |
| Saugos diržai: | 5-taškų |
| Bluetooth: | Taip |
| nuotolinis valdymas: | Taip |
| Ilgis: | 130 cm |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5 |
| Ratų tipas: | Putų Eva ratai |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Svoris: | 27 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Taip |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Plast |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| MP3: | Taip |
| Baterijos įtampa: | 24V |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija |
| Pakabinta ašis: | Ne |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Kapotų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 125 x 58 x 37 cm |
| SD kortelė: | Ne |
| Plotis: | 83 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 200W |
| Aukštis: | 72 cm |
| Variklio užvedimo garsas: | Taip |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
