Elektrinis traktorius su priekaba T2 raudonas
Kód: R-XMX-611.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Ar jūsų vaikas svajoja apie savo elektrinį traktoriuką? Turime jums puikų pasiūlymą!
Išpildykite savo vaiko svajonę įsigydami elektrinį traktorių su priekaba, kuris traukia visų praeivių dėmesį. Leiskite jam pajusti džiaugsmą, laisvę ir adrenaliną važiuojant.
Vaikiškas traktorius su priekaba atrodo puikiai - esame tikri, kad jauni vairuotojai turės tą pačią nuomonę. Viduje yra juodas ekologiškos odos sėdynė, priešais ją yra sukamas vairas, valdymo mygtukai ir muzikos pultas su USB, MP3 ir Bluetooth įvestimis. Norint užvesti transporto priemonę, tereikia paspausti START mygtuką.
Konstrukcija elektrinio traktoriaus yra paremta keturiais ratais. Didelis EVA medžiagos, iš kurios pagaminti padangos, privalumas yra jos aukštas patvarumas ir atsparumas pradūrimui, todėl vaikas gali vairuoti savo transporto priemonę įvairiais paviršiais. Vaikiškas traktorius varomas 12V7Ah baterija, kurią lydi 2x45W varikliai. Traktorius skirtas berniukams ir mergaitėms nuo 3 metų - vienintelis apribojimas yra apkrova virš 30 kg.
Techniniai elektrinio traktoriaus parametrai:
- Variklis: 2x45W
- Baterija: 12V7Ah
- Nuotolinis valdymas: 2,4G, avarinio sustabdymo mygtukas, 3 greičiai
- Kolos: EVA
- Pavarų dėžė: lėtas startas, 2 x į priekį / atgal
- Šviesos: priekiniai LED
Elektrinio traktoriaus įranga:
- Garso pultas: USB įvestis, MP3, Bluetooth, signalizacija ant vairo
- Pradžia: Mygtukas su variklio garsais
- Priekaba
- Sėdynė: Ekologiška oda
- Įkroviklis
Elektrinio traktoriaus matmenys:
- Transporto priemonės matmenys: 87 x 51 x 54 cm
- Transporto priemonės su priekaba matmenys: 140 x 51 x 54 cm
- Transporto priemonės svoris: 12,3 kg
- Pakuotės dydis: 84 x 50 x 40 cm
- Maksimalus svoris: 30 kg
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.XMX-611.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 7Ah |
| variklis: | 2x45W |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Mergaitėms |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Priekinė |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Savybės: | Su priekaba |
| Variklio galia: | 90W |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
