Vaikiškas elektrinis traktorius su kaušu ir priekaba raudonas
Kód: R-PA.SX2068.CRSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vaikiškas elektrinis traktorius su priekaba atvyksta ant putplasčio EVA ratų, kurie yra tylūs ir gali įveikti net nelygų paviršių. Vaikas sėdės patogiai formuotoje kėdėje iš ekologiškos odos su saugos diržais. Į lauką galite išvykti greičiu 3 - 5 km/h.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- galia 2x45W
- Akumuliatorius 12V 10Ah
- Priekiniai ratai 28 x 11 cm
- Galiniai ratai 39 x 12,5 cm
- Pavarų dėžė į priekį, atgal
- Sėdynė 30 x 26 x 18 cm
- Priekaba 59 x 35 x 15 cm
- Transporto priemonės matmenys 205 x 65 x 84 cm
- Traktoriaus su priekaba matmenys 250 x 65 x 84 cm
- Transporto priemonės svoris 26,8 kg
- maksimalus svoris 30 kg
Įranga:
- Putų Eva ratai
- priekiniai LED žibintai
- Muzikos pultas: MP3, AUX, USB, iš anksto įrašytos melodijos
- Pradėjimas paspaudus mygtuką
- Ekologinės odos sėdynė
- Pakuotėje yra įkroviklis ir baterija
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikų traktoriai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | PA.SX2068.CR |
| Spalva: | Červená |
| baterija: | 12V 10Ah |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Kolio dydis: | 28 cm, 39 cm |
| Saugos diržai: | 3-taškai |
| Bluetooth: | Ne |
| Važiuojamo laiko trukmė: | iki 90 minučių |
| Įkrovimo laikas: | 8 - 10 valandų |
| Rekomenduojama danga: | Asfalt, Vešluma |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4, 5, 6 |
| Ratų tipas: | Putų EVA |
| Funkciniai LED žibintai: | Taip |
| Svoris: | 26,8 kg |
| muzikinis pultas: | Taip |
| Integruota muzika: | Taip |
| Sėdimų vietų talpa: | Vientisė |
| signalas: | Ne |
| Lakuotas: | Ne |
| LCD ekranas: | Ne |
| Sėdynės medžiaga: | Eko oda |
| Maks. apkrova: | 30 kg |
| Baterijos įtampa: | 12V |
| Pakabinta ašis: | Taip |
| Durų atidarymas: | Ne |
| Lygus startas: | Taip |
| Greitumo skaičius: | 3 |
| Radijas: | Ne |
| Rozměry balení: | 124,5 x 56 x 53 cm |
| Greitis (Min. - Max.): | 3, 4, 5 |
| Plotis: | 65 cm |
| Sėdynės plotis: | 30 cm |
| Trakcinis variklis: | 2x2 |
| Transporto priemonės tipas: | Traktorius |
| Baterijos talpos indikatorius: | Taip |
| USB įvestis: | Taip |
| Variklio galia: | 90W |
| Variklio užvedimo garsas: | Ne |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
