Vaikiška automatinė pistoletas Growler
Kód: R-ZMI.H01Související produkty
Detailní popis produktu
Vaikiška automatinė pistoletas suteiks vaikams daug pramogų. Pistoletas Glowler yra lengvai valdomas viena ranka. Šūvio nuotolis yra iki 10 metrų. Pistoletas šaudo atskirus šovinius arba automatiškai iš dėklo, kuris talpina 28 šovinius. Pistoletų šoviniai pagaminti iš minkštos EVA putos ir baigiasi prisisiurbimo elementais, kurie labai gerai prilimpa prie paviršiaus.
- Pistoletas maitinamas 3,7V baterija, kuri yra pakuotės dalis.
- Žaislas tinka vaikams nuo 8 metų.
Pistoletės įkrovimo laikas yra 3 valandos, o žaidimo laikas yra maždaug 30 minučių.
Pakuotės turinys:
- Pistoletas
- 28 šovinių su prisisiurbimo funkcija
- 3,7V baterija
- USB įkrovimo laidas
Išmatavimai:
- Pistoletas: 20 x 20 x 15 cm
- Kulko ilgis: 6,5 cm
- Pakuotė: 25 x 21 x 15 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZMI.H01 |
| Spalva: | Černá, Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 20 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7, 8 |
| Svoris: | 1,5 kg |
| Priedai: | Šoviniai |
| Rozměry balení: | 25 x 21 x 15 cm |
| Plotis: | 15 cm |
| Tipas: | Spintelė |
| Aukštis: | 20 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
