Putas su putų kulkomis
Kód: L-5964Související produkty
Detailní popis produktu
Putų šaudymo pistoletas visiems mažiems herojams. Pistoletas yra labai paprastas naudoti - tereikia įdėti šaudmenį, užtraukti gaiduką ir šauti.
Rinkinys apima:
- 2 pistoletai
- 14 x putų šaudmenys
Išmatavimai:
- Pistoletas 18 x 17 x 5,5 cm
- Pakuotė 43,5 x 28 x 6,5 cm
Žaislas skirtas vaikams nuo 6 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912677260 |
| Spalva: | Černá, Bílá, geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 18 cm |
| Svoris: | 0,6 kg |
| Priedai: | Šoviniai |
| Rozměry balení: | 43,5 x 28 x 6,5 cm |
| Plotis: | 5,5 cm |
| Tipas: | Spintelė |
| Aukštis: | 17 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
