Visatos lazerinė pistoletas su kauke ir kalaviju
Kód: L-5086Související produkty
Detailní popis produktu
Visatos lazerinis pistoletas bus puikus pagalbininkas kovojant su pavojingu priešu iš tolimos planetos. Šis unikalus originalus pistoletas turi kosminius garsus ir šviesas, kas tikrai paskatins visas vaikus žaisti.
Rinkinys apima:
- kaukė
- pistoletas
- šviesos kardas
Šviesos kardas veikia paspaudus mygtuką vidurinėje rankenos dalyje, o jo ištempimas yra labai paprastas - tereikia jį sukratyti į priekį. Pistoletas paspaudus gaiduką taip pat įsižiebia ir skleidžia garsus, todėl turėtumėte išbandyti žaislą tamsioje patalpoje.
Pistoletas maitinamas 3 x 1,5 V AA baterijomis, kurios nėra komplekte. Visi komplekto elementai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų. Žaislas turi CE sertifikatą.
Rinkinys elementų matmenys:
- kaukė: 18 cm x 23 cm
- pistoletas: 29 cm x 20 cm
Pakuotės matmenys:
- 48 cm x 28 cm x 5,5 cm
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625589352 |
| Spalva: | Bílá, Červená |
| baterija: | 3 x 1,5V AA |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 29 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Svoris: | 2 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | maska, Kardas |
| Rozměry balení: | 48 x 28 x 5,5 cm |
| Tipas: | Šviesos kardas, lentynos |
| Aukštis: | 20 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
