Vaikiška pistoletas X Hero
Kód: L-8461Související produkty
Detailní popis produktu
Žaislai, imituojantys ginklus, yra elementai, kurie dažnai pasitaiko vaikų žaidimuose. Tai elementai, kurie palengvina vaidinti drąsius karius ir herojus tiesiai iš kriminalinių filmų. Pristatoma vaikiška ginklas su putų šoviniais tikrai užims vaikus ilgoms valandoms ir leis surengti daugybę įdomių žaidimų su savo taisyklėmis, kuriuose vystysis vaikų vaizduotė.
Vaikiška pistoletas turi sukamojo tipo dėklą 7 šoviniams, kad iššautumėte šovinį, turite nuspausti stumdomąjį mygtuką žemyn ir paspausti gaiduką. Didelis šovinių kiekis leis ilgiau mėgautis pramogomis. Rinkinyje yra 3 skardinės, kurios gali tapti jūsų taikiniu.
Rinkinį sudaro:
- Pistoletas
- Putų kulkos 48 vnt.
- 3 skardinės
Išmatavimai:
- Pistoletas: 32 cm x 20 cm x 6 cm
- Skardinės: 10 cm x 6 cm
- Pakuotė: 59 cm x 34 cm x 7,5 cm
Ginklas skirtas visiems vaikams nuo 8 metų.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802458503 |
| Spalva: | oranžinė, Mėlyna |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 32 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 |
| Svoris: | 1,5 kg |
| Priedai: | Šoviniai |
| Rozměry balení: | 59 x 34 x 7,5 cm |
| Plotis: | 6 cm |
| Tipas: | Spintelė |
| Aukštis: | 20 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
