Vaikiška NERF Ultra AMP pistoletas su šoviniais
Kód: R-ZMI.NERF.AMPSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Pusiau automatinis pistoletas NERF Ultra AMP su kulkomis vaikams nuo 8 metų. Pistoletas maitinamas 6 AA 1,5 V baterijomis (nėra komplekte). Jame yra atviras kulkų skyrius, kuriame telpa 6 putų sviedinių. Įkraukite būgną strėlėmis, laikykite paspaudę greitėjimo mygtuką ir paspauskite gaiduką.
Kulkos turi nuotolį 25 metrus. Jos turi specialią inovatyvią formą, padidintą tikslumą ir nuotolį. Jos yra užbaigtos guma, kas padidina šaudymo saugumą. Pistoletas turi specialų langelį užstrigusioms kulkoms pašalinti.
Funkcijos:
- vaikams nuo aštuonerių metų,
- pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų,
- pusiau automatinis,
- būgnas talpina šešis šovinius, yra atviras, todėl leidžia greitai persikrauti,
- kulkos turi nuotolį 25 metrų,
- langas užstrigusių šovinių pašalinimui.
Pakuotės turinys:
- pistoletas apie 39 cm x 23 cm x 6,5 cm
- projektilas apie 7 cm x 1,5 cm
- pakuotė apie 44,5 cm x 27 cm x 6,5 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| EAN: | 5010993874996 |
| Spalva: | Bílá |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms |
| Amžius: | 8+ |
| Ilgis: | 69 cm |
| Reikalingos baterijos: | 6 x AA 1.5V |
| Plotis: | 8 cm |
| Aukštis: | 32 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
