Vaikiška vandens pistoletas pilkai-oranžinė
Kód: L-104381Související produkty
Detailní popis produktu
- Pistoleto matmenys: 55 x 12 x 4 cm
- Pilka-oranžinė spalva
Nuotraukos yra tik iliustracinės - spalvų variantai gali skirtis
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904665992760 |
| Spalva: | Červená, oranžinė, Mėlyna, Šedá |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 55 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6, 7, 8 |
| Svoris: | 0,7 kg |
| Plotis: | 4 cm |
| Tipas: | Dėžė |
| Aukštis: | 12 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
