Visatos šviesos kardas turkio spalvos
Kód: L-7845Související produkty
Detailní popis produktu
Rinkinys apima šviesos kardą, kuris išsitempia į priekį, todėl pasiekia ilgį iki 80 cm. Kai kardas yra įjungtas, jis skleidžia garsus, tarsi tiesiai iš galaktikos, ir šviečia balta šviesa per turkio spalvos dangtelį.
Rinkinys apima:
- Šviesos kardas 80 x 5 x 5 cm
- Apsauginiai akiniai 17 x 5 cm
Pakuotės matmenys: 60 x 15,5 x 6 cm
Reikalingos baterijos: 3 x AA 1,5V
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vaikiški pistoletai ir ginklai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5903802454369 |
| Spalva: | Žalia |
| Medžiaga: | Plast |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 80 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 3, 4, 5, 6 |
| Svoris: | 0,45 kg |
| Reikalingos baterijos: | AA |
| Priedai: | akiniai |
| Rozměry balení: | 60 x 15,5 x 6 cm |
| Plotis: | 5 cm |
| Tipas: | Šviesos kardas |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
