Nuotoliniu būdu valdomas krautuvas R/C 1:8
Kód: L-4689Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas krautuvas 1:8 mastelyje. Krautuvas yra padengtas realistiškomis spalvomis, todėl žaidimas su juo bus dar tikroviškesnis.
Pakuotėje yra paletė krovinio kėlimui. Vežimėlis maitinamas dideliu 4,8V akumuliatoriumi, kuris užtikrina ilgą ir beproblemę pramogą.
Nuotoliniu būdu valdomas krautuvėlis:
- vežimėlio matmenys 43 x 31 cm
- pakuotės matmenys 58 x 35 x 19 cm
- nuotolinio valdymo 2,4 GHz
- nuotolis nuotolinio valdymo apie 20 metrų
- vaikams nuo 6 metų
- CE sertifikacija
Pakuotėje yra:
- vysokosliftis vežimėlis
- pallet
- Akumuliatorius
- Įkroviklis
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818911509920 |
| Spalva: | Černá, geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | vysokosliftis vežimėlis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 43 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 3,5 kg |
| Mastelis: | 1:8 |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Automobilis, Nuotolinis valdymas |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Double E (Double Eagle) je celosvětově známá značka specializující se na výrobu RC modelů, stavebnic, technických hraček a modelů vozidel pro děti i dospělé nadšence. Díky více než 30 letům zkušeností patří mezi největší a nejuznávanější výrobce dálkově ovládaných hraček a modelů na světě.
V sortimentu značky Double E najdete širokou škálu produktů – od RC stavebních strojů, nákladních vozidel a terénních aut, přes vojenskou techniku a hasičská auta, až po detailní modely známých značek a inovativní stavebnice CaDA, které podporují logiku, kreativitu a technické myšlení dětí.
Hlavní filozofií značky je propojit zábavu s učením, a proto jsou všechny produkty navrženy tak, aby rozvíjely motoriku, koordinaci, trpělivost i kreativitu. Double E si zakládá na kvalitě zpracování, realistickém designu a bezpečných materiálech, což zajišťuje dlouhou životnost a maximální bezpečnost při hraní.
| Výrobní společnost : | Double E Group Europe |
|---|---|
| Adresa : | Via Roma, 192/D - Castelgomberto (VI), Itálie |
| E-mail : | info@ee-co.com |
