Nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius R/C
Kód: R-ZRC.9303ASouvisející produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius turi būti kiekvienoje vaikų statybvietėje. Nuotolinis valdymas yra apyrankės pavidalo ir veikia 2,4 GHz dažniu.
Norėdami pradėti valdyti ekskavatorių, užsidėkite apyrankę ant rankos ir rodomąjį pirštą, tada pradėkite judinti ranką į dešinę arba į kairę, ir transporto priemonė pradės judėti ta pačia kryptimi. Paspaudus raudoną mygtuką ant piršto, pradėsite valdyti ekskavatoriaus ranką. Ekskavatoriaus judesiai yra aukštyn ir žemyn. Transporto priemonė skleidžia statybai būdingus garsus. Žaislas lavina vaiko motorinius įgūdžius, koncentraciją ir mąstymą.
- Nuotolinis valdymas veikia su keturiomis AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
- Bagro maitinimas yra 3,7V baterija, kuri yra komplekte.
Funkcijos:
- važiavimas į priekį, atgal, kairėn ir dešinėn
- Judanti ranka aukštyn / žemyn
- Judantis rankos
Rinkinys apima:
- bageris
- nuotolinis valdymas
- Baterija 3,7V
- USB įkrovimo kabelis
IŠMATAVIMAI:
- Bagažinė: 32 x 14 x 17 cm
- Pakuotė: 37 x 18,5 x 21 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | ZRC.9303A |
| Spalva: | geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | bageris |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 32 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 1 kg |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Nuotolinis valdymas |
| Reikalingos baterijos: | 4 x AA |
| Plotis: | 14 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty |
| Aukštis: | 17 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
