Nuotoliniu būdu valdomas kranas
Kód: L-9394Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas kranas turi 360° sukiojamą kabiną. Kranas turi kablį, kuris leidžia jam pakelti konteinerį, esantį pakuotėje. Nuotolinis valdiklis su kranu sujungtas 100 cm ilgio kabeliu.
- Kranas maitinamas dviem 1,5V AA baterijomis, kurios nėra komplekte.
- Žaislas skirtas vaikams nuo 5 metų.
Pakuotės turinys:
- kranas
- Konteineris
- nuotolinis valdymas
IŠMATAVIMAI:
- Kranas: 18 x 38 x 60 cm
- Nuotolinis valdymas: 11 x 7 x 3 cm
- Pakuotė: 35 x 22 x 10 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC modeliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5904204754101 |
| Spalva: | geltona |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | kranas |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 18 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10 |
| Svoris: | 1,2 kg |
| Pakuotės turinys: | Dálkové ovládání, kranas |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Plotis: | 38 cm |
| Aukštis: | 60 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
