Nuotoliniu būdu valdomas gaisrinis automobilis R/C 1:18
Kód: L-7062Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas gaisrininkų automobilis turi mirksinčias LED sirenas. Nuotolinis valdymas leidžia judėti visomis kryptimis, kuris yra lydimas garso signalų ir šviesos efektų.
Žaislo funkcijos:
- Vienu metu paspaudus kairiojo ir dešiniojo krypties mygtukus + mygtuką į priekį ir atgal ant pultelio, nuskambės gaisrinė sirena ir automobilis pradės suktis.
- Paspaudus mygtuką su trubeliu, įsijungs sirenos.
- Kopėčios yra ištraukiamos ir sukamos - valdomos specialiais mygtukais ant nuotolinio valdymo pulto.
Išmatavimai:
- Gaisrininkų automobilis 60 x 13 x 20,5 cm
- Pakuotė 74 x 28 x 17,5 cm
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC modeliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912674221 |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | gaisrininkų automobilis |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 60 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 4, 5, 6, 7 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 1 kg |
| Mastelis: | 1:18 |
| Motyvas: | Gaisrininkai |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Dálkové ovládání |
| Plotis: | 13 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
| Aukštis: | 20,5 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
