Nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius R/C
Kód: L-4526Související produkty
Detailní popis produktu
Geltonai juodas nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius turi masyvią struktūrą, būdingą statybos transporto priemonėms. Geltona kėbulo spalva derinama su daugybe detalių kontrastinga juoda spalva. Ekskavatorius turi guminius vikšrus, kurie tinka ne tik nesutvirtintiems paviršiams. Vaikiškas ekskavatorius susideda iš vairuotojo kabinos ir judančio rankos su kaušu gale.
Geltonas nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius valdomas pridėtu 2.4G nuotolinio valdymo pultu. Ekskavatorius gali važiuoti visomis kryptimis ir kelti savo ranką.
Nuotolinio valdymo funkcija:
- keturi mygtukai važiavimui į priekį, atgal, pirmyn ir atgal
- Start mygtukas, kuris įjungia ekskavatorių
- mygtukas kabinos sukimui
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- matmenys 42 x 25 cm
- pakuotė 52 x 28 x 18 cm
- reikalingos baterijos 2x AA (nėra komplekte)
- Vaikams nuo 5 metų
- CE sertifikacija
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nuotoliniu būdu valdomas ekskavatorius |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 1818912580102 |
| Spalva: | geltona, Šedá |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Ryplys |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky |
| Ilgis: | 42 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 |
| Frekvencija: | 2,4 GHz |
| Svoris: | 4 kg |
| Pakuotės turinys: | Įkroviklis, baterija, Nuotolinis valdymas |
| Reikalingos baterijos: | 2 x AA |
| Plotis: | 25 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
