Nuotoliniu būdu valdomas lėktuvas R/C raudonas
Kód: L-4870Související produkty
Detailní popis produktu
Nuotoliniu būdu valdomas lėktuvas yra idealus visiems mažiems lėktuvų gerbėjams. Nuotoliniu būdu valdomas transporto priemonė paveiks teisingą įgūdžių vystymąsi, koncentracijos stiprinimą ir augimą. Lėktuvas juda visomis kryptimis ir turi garso bei šviesos efektus.
Efektyvi ir lengva žaislo konstrukcija, taip pat galimybė nuotoliniu būdu valdyti, yra tik kelios šio produkto privalumų. Lėktuvas pagamintas iš PVC, kuris atsparus žemai temperatūrai, deformacijoms ir smūgiams. Rinkinyje esantis nuotolinis valdymas priima 27 MHz dažnį, kas sumažina bet kokius trikdžius žaidimo metu. Nuotolinis valdymas turi vairo formą ir puikiai tinka vaikų rankai.
TECHNINIAI PARAMETRAI:
- Lėktuvo matmenys: 21 x 20 cm
- Pakuotės matmenys: 33 x 25 x 12 cm
- vaikams nuo 3 metų
- CE sertifikacija
Pastaba:
Baterijų ir akumuliatorių, kurie gali būti produkto dalis, tarnavimo laikas nustatytas šešiems mėnesiams, kadangi tai yra vartojamos medžiagos, kurioms taikomas įprastas nusidėvėjimas.
Techniniai parametrai gali bet kada keistis be išankstinio įspėjimo. Pateiktos nuotraukos skirtos tik iliustraciniais tikslais.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RC modeliai |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5907625586993 |
| Spalva: | Červená |
| Medžiaga: | Plast |
| Modelis: | Lėktuvas |
| Prekės būklė: | Naujas |
| Určení: | Pro kluky, Mergaitėms, Mažiesiems |
| Ilgis: | 20 cm |
| ? Rekomenduojamas amžius: | 2, 3, 4 |
| Frekvencija: | 27 MHz |
| Svoris: | 0,4 kg |
| Pakuotės turinys: | Figūrėlė, Dálkové ovládání, Lėktuvas |
| Plotis: | 20 cm |
| Savybės: | Zvukové efekty, Šviesos efektai |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
